Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

TRONO – Technologie

Jakość jest wszystkimTRONO jest inny od wszystkich nadmuchiwanych siedzisk dostępnych na rynku. Chcieliśmy wyróżnić się od pozostałych, i zrewolucjonizować sposób na relaks w drodze.

Nasz produkt wykonany jest z materiału spadochronowego (tego samego, którego ludzie używają do skakania na ziemi!) To czyni go zarówno ultra lekkim (0,8 kg) jak i super mocnym (wytrzymuje ciężar 150 kg). Każdy fotel TRONO dostarczany jest z wymienną nakładką z przyjemnego weluru (nie chłonącego wody) dla maksymalnego komfortu.

Najlepsza możliwa jakośćJakość jest w naszym DNA. Maarten, nasz szef produkcji kontroluje aby produkcja przebiegała perfekcyjnie i aby każdy pojedynczy detal spełniał najwyższe standardy TRONO.

Co jest wyjątkowego w naszych produktach

Zapomnij co mogłeś wiedzieć od innych producentów. My używamy jedynie najlepszych materiałów.


Pozostaje napompowanym do 4 godzin.Utrzymuje wagę do 150 kg.Waży jedynie 0,8 kg i jest pakowany w małą torebkę z paskiem na ramię.light

Wykonany z 3 warstwowego nylonu używanego do produkcji spadochronów.

layers

W komplecie przyjemna w dotyku, wymienna welurowa nakładka nie chłonąca wody.

water

Wszystkie wymienne nakładki można prać w pralce.

washable


Napełnia się powietrzem w 3 sekundy i nie wymaga pompki.


Ogólnego zastosowania (także w zimie)

Możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów (zapasowej nakładki welurowej, nakładki plażowej z frotte chłonącego wodę, podkładki zabezpieczającej pod fotel, szpilek do mocowania).