Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

TRONO - Magia jest w powietrzuHistoria TRONO™"Od naprawdę małego pakunku do fotela na którym każdy chce usiąść. Ludzie wciąż twierdzą, że to magia."

myśl globalniePostawiliśmy sobie za cel uczynienie odpoczywanie łatwiejszym… i skończyliśmy na najbardziej kompaktowym, poręcznym i wygodnym nadmuchiwanym fotelem na ziemi. Połączyliśmy naszą wspólna pasję do spędzania czasu w plenerze z naszym doświadczeniem w innowacyjności, zainteresowaniem do podróżowania i ciekawością w tworzeniu czegoś specjalnego.

Będąc obecnym w ponad 40 krajach, możemy z dumą stwierdzić, że już przyczyniliśmy się do zwiększenia komfortu na ziemi. Ale to dopiero początek. Jest jeszcze tyle do odkrycia!

z powietrza do fotelaniezależnie czy wędrujesz po górach, relaksujesz się na plaży, spędzasz czas na campingu, czy grillujesz we własnym ogródku w ciepły letni wieczór. Chcieliśmy aby zawsze było łatwo mieć pod ręką wygodny fotel bez zbędnego zachodu.

maksymalny komfortTRONO nie jest tradycyjną dmuchaną leżanką. Na tamtych relaks w innej pozycji niż leżącej może być całkiem niewygodny.

TRONO został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnego komfortu tych co chcą czytać, pracować, czy cieszyć się słońcem relaksując się w pozycji siedzącej.

TWÓJ idealny fotel, wszędzie… zostało mottem TRONO. Ważąc zaledwie 0,8 kg TRONO jest najlżejszym fotelem na ziemi. Nasz produkt jest na tyle lekki i kompaktowy, że możesz z łatwością zabrać go ze sobą gdziekolwiek zmierzasz.

zabierz go gdzie zechcesz:

na plażęna wędrówkido parkuna campingna piknikna narty