Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

TALBOT-TORRO - Produkty

Szybkie wyszukiwanie: | RAKIETY| ZESTAWY | SIATKI | AKCESORIA |SPEED BADMINTON | SYMBOLE INFO
Sportline
Optymalizuje właściwości użytkowe rakiet, częściowo wykorzystuje izometryczną konstrukcję.
Wszystkie modele są naciągnięte wysokiej jakości, wytrzymałym naciągiem i oferują znakomity stosunek ceny do jakości.
Linia zawiera rakiety dla początkujących i uczniów wykorzystując w różnych modelach różne technologie: Air Flex, Power Waves czy Triangle-Profile.


Sportline - Fighter
Fighter

Fighter
Naciąg Tato Lawntex

Sportline - Attacker
Attacker

Attacker
Naciąg Tato Lawntex
ELI – Easy Learning Initiative

Innowacyjny program badmintona dla szkół i dla początkujących amatorów. 15 lat po wprowadzeniu, z dużymi sukcesami, linii BISI (rakietki badmintonowe dla szkół sportowych), Talbot-Torro prezentuje następcę tego programu, specjalnie opracowanego do nauki gry, ze specjalnie zaprojektowanymi rakietkami do badmintona dla dzieci, opracowanymi przy współpracy z wieloletnim trenerem Niemieckiego Związku Badmintona – Holgerem Hasse.

Cechy charakterystyczne rakietek ELI to:
- Koncepcja składa się z 4 rodzajów rakietek dla różnych grup wiekowych:
ELI Mini 4+
ELI Mini 4+

ELI Mini 4+
(53 cm długości)
ELI Junior 6+
ELI Junior 6+

ELI Junior 6+
(58 cm długości)
ELI Teen 8+
ELI Teen 8+

ELI Teen 8+
(63 cm długości)
ELI Advanced 10+
ELI Advanced 10+

ELI Advanced 10+
(66,5 cm długości)
- ELI Mini i ELI Junior mają główki rakietek w kształcie kropli, co daje przesunięcie sweet spotu w stronę górnego końca rakietki, co w dalszym rozwoju pomaga stosować właściwe uderzenie w rakietkach o standardowej długości, jednocześnie pomagając dzieciom w lepszej koordynacji wzrokowo-ruchowej od początku.

- ELI Teen i ELI Advanced mają główki rakietek w kształcie izometrycznym, co daje możliwość łatwiejszego uderzenia i zmniejszenia możliwości popełniania błędów jak niedokładności czy uderzenie poza sweet spot.

- Wszystkie 4 rakietki mają inne kolory po obu stronach rakietki. Kolor żółty określa stronę przy uderzeniach z backhandu. Strona forehand jest określona innym kolorem zależnym od modelu rakietki: Mini – czerwonym, Junior – niebieskim, Teen – zielonym, Advanced – pomarańczowym.

- Specjalnie zaprojektowana do nauki rączka jasno wizualnie wskazuje prawidłowy sposób trzymania rakietki. Ta cecha bazuje na całkowicie nowym pomyśle, który wskazuje jasno określonymi i pokolorowanymi znakami na rączce prawidłowe ułożenie dłoni w czasie uderzenia z backhandu i forehandu.

- Ta specjalnie zaprojektowana do nauki rączka z zaznaczonym sposobem chwytu w połączeniu z różnymi kolorami stron rakietek dla backhandu i ferehandu, pozwala graczowi na wyjątkową i natychmiastową samo kontrolę i zdecydowanie ułatwia trenerom o nauczycielom kontrolowanie i poprawianie prawidłowego chwytu i uderzenia uczącego.

- Wytrzymałe naciągi Talbot-Torro-Dura.
4-Fighter Set
4-Fighter Set - Telescopic Net
4 rakiety Fighter z lekkiego aluminium z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z teleskopowymi słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
Family Set
Family Set
2 rakiety Attacker Junior (58 cm), 2 rakiety Attacker, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z teleskopowymi słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
4-Attacker Plus Set
4-Attacker Plus Set
4 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
4-Attacker Set
4-Attacker Set
4 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
2-Attacker Set
2-Attacker Set
2 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 2 lotki nylonowe z korkowym końcem plastikowej tubie, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu z paskiem na ramię zamykanym na suwak.
„Magic Night” LED Set
„Magic Night” LED Set
2 wytrzymałe rakietki z hartowanej stali z widocznym T-jointem, mocnym naciągiem w przelotkach, 2 syntetycznych lotek ze światełkiem LED w tubie (biała z diodą zieloną, żółta z diodą czerwoną, z przełącznikiem on/off, o średnim czasie świecenia ok. 10 godzin), całość pakowana w torbę do przenoszenia na suwak z regulowanym paskiem na ramię.
Telescopic Net
Telescopic Net Set
Nylonowa siatka z teleskopowymi słupkami w estetycznym, nylonowym pokrowcu z paskiem na ramię zamykanym na suwak.
Combi Net SetCombi Net Set
Combi Net Set
Idealna do rekreacyjnego uprawiania różnych sportów jak tenis, badminton czy ringo – wolno-stojąca, nie wymagająca przytwierdzania do podłoża i dlatego idealna do użytku wewnątrz. Wysokość regulowana od 0,75-1,55 m, szerokość 3,0 m w wytrzymałym pokrowcu z paskiem na ramię do łatwego transportu.
HIT 700 Training
HIT 700 Training
Hit 750 Training
Wysokiej jakości lotki z naturalnych piór i korkowym końcem pakowane w tubie po 12 sztuk, prędkość 77 lub 78.
TECH 350
TECH 350
Tech 350
Trwałe lotki nylonowe z korkowym końcem pakowane w tubie po 6 sztuk, białe lub żółte.
Magic Night LED
TECH 350
Magic Night LED
3 syntetyczne lotki ze światełkami LED pakowane losowo – biała z zieloną diodą i żółta z czerwoną , w przełącznikiem on/off, o orientacyjnym czasie świecenia ok. 10 godzin, pakowane w tubę .
AERO Space
AERO Space
5 kolorowych, plastikowych lotek w przeźroczystej tubie.
AERO Fly
AERO Fly
3 kolorowe, piórowe lotki z korkowym czubkiem pakowane w przeźroczystej tubie.
Set Speed 7000
Speed 7000 Set
2 rakiety Speed 7000 Premium (kompozyt grafitowy, 58,5 cm długość, 19 mm rama, waga 175 gram, U-profil, Mega Power Zone), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), linie boiskowe z 8 szpilkami w efektownym pokrowcu.
Set Speed 6000
Speed 6000 Set
2 rakiety Speed 6000 (hartowane, lekkie aluminium, 58,5 cm długość, 19 mm rama, waga 180 gram, Mega Power Zone), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), 8 znaczników boiskowych w efektownym pokrowcu.
Set Speed 5000
Speed 5000 Set
2 rakiety Speed 5000 (hartowane, lekkie aluminium, 56,5 cm długość, 17,3mm rama, waga 170 gram), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), w efektownym pokrowcu.
Set Speed 4000
Speed 4000 Set
2 rakiety Speed 4000 (hartowane, lekkie aluminium, 54,5 cm długość, 17,3mm rama, waga 165 gram), tuba z 3 lotkami Aerospeed (2 Racer, 1 Starter), w efektownym pokrowcu.
Set Speed 2000
Badminton Set Speed 2000
2 rakiety Speed 2000 (główka z hartowanego, lekkiego aluminium, 58,5 cm długość, 12,5 mm rama, waga 105 gram), tuba z 3 lotkami Aerospeed (2 Racer, 1 Starter), w efektownym pokrowcu.
Speedertube aero
Lotki do Speed Badmintona Aerospeed
Zestaw 6 wysokiej jakości lotek do Speed Badmintona (4 szybkie – „Racer” i 2 wolne – „Starter”) w praktycznej tubie z zakręcanym wieczkiem.
Wysokiej jakości, wysoko modułowy 40 t grafit dla maksymalnej sprężystości drążka.
Główka wzmocniona kewlarem dla rakietek o dużej sile naciągu.
Wysokiej jakości, modułowy 30t grafit dla dużej sprężystości drążka.
Główka wzmocniona kewlarem, także dla rakietek o dużej sile naciągu.
Standardowy grafit 24t.
Drążek i rama są wytwarzane w dwóch różnych, technicznie zaawansowanych procesach produkcyjnych zapewniających idealną kontrolę nad sprężystością drążka oraz sztywnością ramy.
Drążek i rama są wytwarzane w jednym procesie produkcyjnym co daje maksymalnie lekką rakietę.
Wysoce sprężysty drążek rakiety dla większego przyspieszenie lotki.
Średnio sprężysty drążek rakiety dla lepszej kontroli (precyzji) przy grze all-round.
Środek ciężkości rakiety znajduje się bliżej głowy rakiety dla większego przyspieszania lotki.
Środek ciężkości rakiety znajduje się bliżej jej środka dla precyzyjnej gry all-round.
Maksymalna, zalecana siła naciągu.
Tolerancja wagi rakiety z naciągiem +/- 3 gramy.