Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

TALBOT-TORRO

Talbot-Torro jest marką firm Olin Enterprise Ltd oraz Perseus Company Ltd działających w Europie w oparciu o międzynarodowe zasady i produkujących swoje wyroby w Chinach.
Produkty te są potem sprzedawane w ponad 100 krajach. W ofercie marki Talbot-Torro znajdują się między innymi: Rozwijanie najlepszych z możliwych produktów jest nadrzędnym celem, jaki firmy te stawiają przed sobą.

Przez ostatnie lata młoda, wchodząca na rynek międzynarodowy marka Talbot-Torro ustanowiła nowe standardy w technologiach.
Marka Talbot została historyczne założona przez byłego złotego medalistę olimpijskiego Dereka Talbota. Derek Talbot jest też osobą, dzięki której badminton został dyscypliną olimpijską. W 1972 roku przekonał on MKOL o atrakcyjności tego sportu przez organizowanie turniejów pokazowych.
On też, wraz z innymi ekspertami, pomagał rozwijać technologie używane do produkcji najwyższej klasy rakiet wyczynowych.
Marka Torro była młodą marka niemiecką w czasie, gdy połączyła się z marką Talbot po przejęciu jej przez grupę Perseus w 1991 roku i tak powstała istniejąca marka Talbot-Torro.
Oferta Talbot-Torro zawiera szeroki zakres rakiet - od ekskluzywnych produktów dla wyczynowców do różnych stylów gry, po rakiety rekreacyjne wykorzystujące zaawansowane technologie.
Dzięki unikalnej kombinacji siły i kontroli rakietki do badmintona Talbot-Torro używane są przez najlepszych graczy badmintona.