Znajdź nas na: Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Facebooku

SCHILDKRÖT FUNSPORTS - Produkty

Neoprene Mini Fun Balls
Neoprene Mini Fun Balls (Footbags – tzw. „Zośki”) - 3 mini neoprenowe piłki (średnica 5 cm, waga 40 g) do rzucania i łapania lub kopania (tzw. „Zośki”). Komplet 3 sztuk w różnych kolorach. Wypełnione plastikowym granulatem (PE), odporne na wodę morską i łatwe do chwytania (neoprenowe pokrycie).
Neoprenowe Plażowe Piłki Siatkowe
Neoprenowe Plażowe Piłki Siatkowe - rozmiar 5 (średnica 21 cm), delikatne neoprenowe pokrycie, przyjemne w kontakcie ze skórą.

Oficjalne Piłki HIILLBALL - ekstremalnej wersji siatkówki

Neoprenowe Plażowe Piłki Siatkowe
Neoprenowe Plażowe Piłki Nożne
Beach Volleyball Net Post Set Fun – wysokiej jakości, wytrzymała siatka do rekreacyjnej gry w siatkówkę plażową. Składa się z dwóch 3-częściowych , stalowych słupków /wysokość regulowana do 2,43m i 9,50m rozstawu słupków/. Siatka wykończona po bokach i od góry taśmą, a dół zszywany-o wysokości 1 m. Oczka siatki 10x10 cm, 6 śledzi i linki odciągające, reguły gry- wszystko w wysokiej jakości nylonowej torbie zamykanej na suwak z uchwytami do łatwego transportu.
Neoprenowe Plażowe Piłki Nożne
Neoprenowe Plażowe Piłki Nożne – rozmiar 5 (średnica 21 cm), delikatne neoprenowe pokrycie, przyjemne w kontakcie ze skórą.
Piłki Do Futbolu Amerykańskiego
Neoprenowe Plażowe Piłki Do Futbolu Amerykańskiego –rozmiar 6 (26,5 x 15 cm), delikatne neoprenowe pokrycie, przyjemne w kontakcie ze skórą.
Pompka do piłek
Pompka do piłek – uniwersalna pompka z polipropylenu zawierająca 2 metalowe igły, wężyk oraz plastikowy króciec.
Wave Jump
Wave Jumper – skacząca po falach piłeczka o średnicy 5,5 cm, niezatapialna, odporna na sól w morskiej wodzie, pakowana w blister.
Neoprene Swimming Board
Neoprene Swimming Board size m -deska do pływania rozmiar M (69 x 45 x 4,5 cm) z pianki EPS pokrytej nylonem, z linką około 90cm zakończoną opaską z rzepem do przypięcia do nadgarstka, 320 gram, dla wagi do 50 kg.
Neoprene Swimming Board
Neoprene Swimming Board size S - neoprenowa deska do pływania rozmiar S, idealna do nauki pływania (45 x 30 x 4 cm), 270 gram, dla wagi 15-60 kg.
Neoprene Swimming Board
Neoprene Swimming Board size L - deska do pływania rozmiar L (93 x 46 x 5 cm) z pianki EPS pokrytej nylonem, z linką około 90cm zakończoną opaską z rzepem do przypięcia do nadgarstka, 450 gram, dla wagi do 75 kG.
Neoprene Diving balls
Neoprene Diving Balls -3 neoprenowe piłki do nurkowania z ogonem. Ogon pozostaje pionowo w wodzie, wypełnione piaskiem, pakowane w blister.
Neoprene diving ring
Neoprene Diving Rings - 3 neoprenowe pierścienie do nurkowania (średnica 12,5 cm), pozostają pionowo w wodzie, wypełnione piaskiem, pakowane w blister.
Neoprene diving ring
Neoprene Diving Animals - 3 neoprenowe zwierzątka do nurkowania (lew, rybka i konik morski) około 12 cm wysokości, pozostają pionowo w wodzie, wypełnione piaskiem, pakowane w blister.
Neoprene diving ring
Neoprene Diving Set - zestaw 6 sztuk neoprenowych przedmiotów do nurkowania (2 pałeczki, 2 pierścienie, 2 piłeczki z ogonami), pozostają pionowo w wodzie, wypełnione pisakiem, pakowane w blister.
Beachball Set XL
Beachball Set XL –komplet do gry plażowej składa się z 2 drewnianych rakiet pokrytych przeźroczystym lakierem z naklejonymi plastikowymi nakładkami na rączki o długości 37,8 cm, szerokości 23,5 cm i grubości 0,8 cm i 1 piłki do odbijania, pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Catch’n Play Beach Set
Catch’n Play Beach Set – komplet do gry plażowej składa się z 2 drewnianych rakiet do 2 rodzajów gry: jedna strona gładka, pokryta przeźroczystym lakierem do odbijania piłki, druga strona pokryta materiałem z rzepami do łapania mechatej piłki, z naklejonymi plastikowymi, nakładkami na rączki o długości 32,5 cm, szerokości 18,9 cm i grubości 0,5 cm oraz 2 różnych piłeczek: 1- gumowa do odbijania, 2 – mechata do łapanie rzepem, pakowane w zamykaną nylonową siatkę.
Beachball Set Games
Beachball Set Games – komplet do gry plażowej składa się z 2 drewnianych rakiet pokrytych przeźroczystym lakierem, z naklejonymi plastikowymi nakładkami na rączki. Jedna z rakiet ma namalowaną szachownicę, a druga planszę do gry w „Chińczyka”.
Długość rakiet 37,80 cm, szerokość 23,50 cm, a grubość 0,8 cm.
Dodatkowo w skład kompletu wchodzi 1 gumowa piłka do odbijania (tzw. low bounce), komplet figurek do gry w szachy oraz komplet pionków i kostka do gry w „Chińczyka”.
Wszystko zapakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Neoprene Catch’n Play Set
Neoprene Catch’n Play Set - komplet do gry plażowej składa się z dwóch miękkich, neoprenowych talerzy o średnicy 17 cm z regulowanym rzepem paskiem na dłoń i wstawką z rzepa po drugiej stronie do łapanie mechatej piłki o średnicy 6,25 cm, pakowane w zamykaną nylonową siatkę.
Smash Set
Smash Ball Set (Speed Set) – innowacyjna gra łącząca najlepsze cechy piłki plażowej i badmintona. Mała, mało wrażliwa na wiatr lotka jest odbijana za pomocą 2 rakietek z lekkiej ale wytrzymałej drewnianej sklejki. Komplet składa się z 2 rakietek (długość 38 cm, szerokość 20 cm, grubość 0,8 cm) a wysokiej jakości drewnianymi rączkami, i 2 lotek (Aerospeed), pakowane w zamykaną nylonową siatkę.
Neoprene Beachball
Neoprene Beachball – neoprenowy komplet do gry plażowej składa się z 2 rakiet z naciągniętym neoprenem ( 40 cm długości, 22,5 cm szerokości, 0,8 cm grubości) działającym jak trampolina i 2 piłek do odbijania, pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Beach Tenis
Beach Tennis Set – zestaw plażowego tenisa składający się z 2 plastikowych rakiet (39,5 x 20 cm) i 2 gąbkowych piłek, pakowane w zamykaną nylonową siatkę.
Neoprene Peteca
Neoprene Peteca – (ręczny badminton) - modna gra z Ameryki Południowej dla każdego wieku i umiejętności. Nie ma określonych zasad. Grać można wszędzie. Wykonana z miękkiego neoprenu, pakowana w blister.
Neoprene Baseball Set
Neoprene Baseball Set - zestaw składający się z miękkiego, lekkiego i bezpiecznego dla dzieci kija baseballowego (62 cm, 200 g) z neoprenu oraz miękkiej piłki (8,5 cm), pakowane w blister.
Speeddisc Basic
Speeddisc Basic – Schildkröt FunSports Latający Talerz (Frisbee) – średnica 25 cm, waga 130g, z tworzywa sztucznego, kolory: niebieski i czerwony.
Speeddisc Wave
Speeddisc Wave – Schildkröt FunSports latający talerz (Frisbee) – wykonany z miękkiego EVA o średnicy 24 cm i wadze 105 gram w kolorze czerwonym lub niebieskim.
Speeddisc Specjal
Speeddisc Special - Schildkröt FunSports Latający Talerz (Frisbee) – średnica 25 cm, waga 110 g, z miękkiego gąbkowego tworzywa sztucznego, kolor czerwono-czarny.
Neoprene Disc
Neoprene Disc – Schildkröt FunSports Latający Talerz (Frisbee) - średnica 30,5 cm, o unikalnej aerodynamicznej konstrukcji, wykonany z neoprenu i miękkiego pierścienia usztywniającego.
Neoprene Ring
Neoprene Ring – Schildkröt FunSports latający pierścień (Frisbee) wykonany z neoprenu o średnicy 24 cm i wadze 85 gram.
Ultimata Speeddisc
Ultimate Speeddisc – Schildkröt FunSports latający talerz (Frisbee) – wyczynowe Frisbee, o oficjalnych, zatwierdzonych wymiarach – średnica 27 cm, waga 175 gram.
AEROBIE Ring „Sprint”
AEROBIE Ring „Sprint” (mini) - latający pierścień o średnicy 25 cm. Lata zadziwiająco daleko i celnie dzięki specjalnej, aerodynamicznej konstrukcji. Wykonany z dwóch rodzajów materiału - sztywnego środka i miękkich brzegów dla komfortowego i bezpiecznego łapania. Wyprodukowano w USA.
AEROBIE Ring „Pro”
AEROBIE Ring „Pro” (big) - latający pierścień o średnicy 33 cm. Lata zadziwiająco daleko i celnie dzięki specjalnej, aerodynamicznej konstrukcji. Światowy rekord Guinessa długości rzutu dowolnym przedmiotem - 383 m (ponad wodospadem Niagara). Wykonany z dwóch rodzajów materiału - sztywnego środka i miękkich brzegów dla komfortowego i bezpiecznego łapania. Wyprodukowano w USA.
AEROBIE Boomerang „Orbiter”
AEROBIE Boomerang „Orbiter” – naprawdę wracający bumerang, dzięki specjalnej, aerodynamicznej konstrukcji. Długość boku 24,5 cm. Wykonany z dwóch rodzajów materiału - sztywnego środka i miękkich brzegów dla komfortowego i bezpiecznego łapania. Wyprodukowano w USA.
AEROBIE „Superdisc”
AEROBIE „Superdisc” – - latający talerz (Frisbee) o średnicy 25 cm. Lata zadziwiająco daleko i celnie dzięki specjalnej, aerodynamicznej konstrukcji. Odporny na podmuchy wiatru. Wykonany z dwóch rodzajów materiału – sztywnego środka i miękkiego pierścienia zewnętrznego dla komfortowego i bezpiecznego łapania. Wyprodukowano w USA.
Nerf Vortex Mega Howler
Rocket Whistler – modna zabawka sportowa o unikalnej, łatwej do rzucania, aerodynamicznej konstrukcji. Latająca i obracająca się piłka do futbolu amerykańskiego z doczepionymi statecznikami wyposażona jest w 3 gwizdki, wydaje w czasie lotu niepowtarzalny efekt dźwiękowy. Wykonana z miękkiej gąbki i gumy. Łatwa w łapaniu i precyzyjna w rzucaniu, możliwość rzutu na odległość 90 metrów. Długość 32 cm, średnica 8 cm, waga 130 gram. Zabawka przeznaczona dla osób powyżej 5 lat.
Ogo Sport® Set
Ogo Sport® Set - 2 talerze Ogo z gąbkową ramą o średnicy 29 cm z elastyczną siatką w środku do odbijania piłki (gry w Ogo) lub rzucania jak frisbee, 1 puchatą piłką o średnicy 6,5 cm. Całość zapakowana w karton. Piłka Ogo nie toczy się po upadku na ziemię więc nie stoczy się na jezdnię przez co jest bezpieczna dla dzieci. Gra Ogo pochodzi z Kalifornii.
Ogo Sport® Set
Piłki zapasowe do Ogo Sport® Set - 2 zapasowe, puchate piłki o średnicy 6,5 cm. Piłka Ogo nie toczy się po upadku na ziemię więc nie stoczy się na jezdnię przez co jest bezpieczna
Scoop ball
Scoop Ball - gra polegająca na rzucaniu i łapaniu, składa się z 2 specjalnie profilowanych, plastikowych rakiet (długości 37 cm) i 2 ażurowych piłek (średnica 8 cm). Pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Boing ball
Boing Ball (Speed Ball) – Sportowa gra składająca się z plastikowej piłki (19 x 12 cm) nawleczonej na 2 odporne na zerwanie, plastikowe linki (długość 225 cm) zakończone rączkami. Pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Diabolo Set
Diabolo Set – komplet składa się z 2 plastikowych półkul o średnicy 10 cm i szerokości 11 cm połączonych ze sobą skrętnym, metalowym łącznikiem (waga 110 g) i dwóch pałeczek połączonych sznurkiem do podrzucania półkul. Pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Ring Toss
Ring Toss – drewniana gra składa się ze składanej podstawy (38 x 38 x 21 cm) z 5 słupkami i 5 sznurkowych pierścieni do rzucania oznaczonych różnymi kolorami (pakowane w pudełko). Rekomendowane dla dzieci od 3 roku życia. Wykonane z certyfikowanego drewna FSC (Forest Stewardship Council).
Jumbo Domino
Jumbo Domino – wielkoformatowa wersja starej, chińskiej gry sprowadzonej do Europy przez Marco Polo. Składa się z 28 dużych klocków domino (13 x 6 x 1 cm) z naturalnego, sosnowego certyfikowanego drewna FSC (Forest Stewardship Council) z czarnymi nadrukami, pakowane w zamykaną nylonową siatkę.Rekomendowane dla dzieci od 5 roku życia.
Mikado
Mikado (Bierki) – - duża wersja popularnej gry w bierki. Możliwość gry w ogrodzie, parku czy na plaży. Składa się z 25 patyków – bierek (średnica 1 cm, długość 90 cm) wykonanych z certyfikowanego drewna FSC (Forest Stewardship Council), pakowane w zamykaną, nylonową siatkę. Rekomendowane dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Kubb
Kubb – gra pochodząca ze Szwecji. Symbolizuje bitwę, gdzie 2 grupy walczą za króla. Zadanie polega na strąceniu króla przed przeciwnikami. Gra składa się z figury króla (30 x 7 x 7 cm), 10 klocków (kubbs – 15 x 5 x 5 cm), 6 pałeczek do rzucania (30 x 3,5 x 3,5 cm), 4 narożnych pałeczek, wszystko z certyfikowanego drewna FSC (Forest Stewardship Council) w pudełku razem z bawełnianą torbą zamykaną sznurkiem. Rekomendowane dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Skrócone zasady gry w Boule (Pentanque)
Mini Boule/Boccia/Pentanque Set
Mini Boule/Boccia/Pentanque Set - komplet składa się z 6 miniaturowych, stalowych, chromowanych kul o średnicy 3,25 cm, 1 miniaturowej, drewnianej kulki jako cel (chochonnet = pinglet), tradycyjnej miarki odległości; wszystko w efektownym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak (12 x 8 x 4 cm) z logo Schildkröt FunSports.
Boule/Boccia/Pentanque Set
Boule/Boccia/Pentanque Set -komplet składa się z 6 pełnowymiarowych, stalowych, chromowanych kul o średnicy 7,25 cm, 1 drewnianej kulki jako cel (chochonnet = pinglet), tradycyjnej miarki odległości; wszystko w efektownym, nylonowym pokrowcu z rączką zamykanym na suwak (23 x 16 x 8 cm) z logo Schildkröt FunSports.
Boule/Boccia/Pentanque Set
Fun Boccia Set - 4 x 2 plastikowe kule (średnica pełnowymiarowa 7,25 cm), 1 plastikowa kulka jako cel, w nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak (23 x 16 x 8 cm).
Boule/Boccia/Pentanque Set
Neoprene Skittle Set (Kręgle Neoprenowe) - komplet składa się z 3 x 2 kręgli (wysokość 21,5 cm) i 1 kuli (średnica 9 cm). Neoprenowe pokrycie jest odporne na wodę morską co pozwala używać gry na plaży, w ogrodzie, w parku czy na szkolnym boisku. Pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Set Speed 7000
Speed 7000 Set
2 rakiety Speed 7000 Premium (kompozyt grafitowy, 58,5 cm długość, 19 mm rama, waga 175 gram, U-profil, Mega Power Zone), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), linie boiskowe z 8 szpilkami w efektownym pokrowcu.
Set Speed 6000
Speed 6000 Set
2 rakiety Speed 6000 (hartowane, lekkie aluminium, 58,5 cm długość, 19 mm rama, waga 180 gram, Mega Power Zone), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), 8 znaczników boiskowych w efektownym pokrowcu.
Set Speed 5000
Speed 5000 Set
2 rakiety Speed 5000 (hartowane, lekkie aluminium, 56,5 cm długość, 17,3mm rama, waga 170 gram), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), w efektownym pokrowcu.
Set Speed 4000
Speed 4000 Set
2 rakiety Speed 4000 (hartowane, lekkie aluminium, 54,5 cm długość, 17,3mm rama, waga 165 gram), tuba z 3 lotkami Aerospeed (2 Racer, 1 Starter), w efektownym pokrowcu.
Set Speed 2000
Badminton Set Speed 2000
2 rakiety Speed 2000 (główka z hartowanego, lekkiego aluminium, 58,5 cm długość, 12,5 mm rama, waga 105 gram), tuba z 3 lotkami Aerospeed (2 Racer, 1 Starter), w efektownym pokrowcu.
Speedertube aero
Lotki do Speed Badmintona Aerospeed
Zestaw 6 wysokiej jakości lotek do Speed Badmintona (4 szybkie – „Racer” i 2 wolne – „Starter”) w praktycznej tubie z zakręcanym wieczkiem.
Speedertube Mixpack
Zestaw lotek – Speedertube Mixpack
Zestaw składa się z 5 lotek – Speeders®: 1 Fun (short distance), 3 Match (long distance) i 1 Night (z otworem w czubku do umieszczenia fluorescencyjnego wkładu – Speedlight) i 2 pierścieni dociążających lotki do gry przy wietrznej pogodzie. Wszystko w zakręcanej plastikowej tubie.
Speeders® SpeedlightsSpeeders® Speedlights
Wkłady fluorescencyjne do lotek – Speeders® Speedlights
8 fluorescencyjnych wkładów do lotek Speedlights Speeders® do umieszczenia w otworze w czubku lotki. Orientacyjny czas świecenia około 3 godzin.
4-Fighter Set
4-Fighter Set - Telescopic Net
4 rakiety Fighter z lekkiego aluminium z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z teleskopowymi słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
Family Set
Family Set
2 rakiety Attacker Junior (58 cm), 2 rakiety Attacker, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z teleskopowymi słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
4-Attacker Plus Set
4-Attacker Plus Set
4 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
4-Attacker Set
4-Attacker Set
4 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
2-Attacker Set
2-Attacker Set
2 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 2 lotki nylonowe z korkowym końcem plastikowej tubie, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu z paskiem na ramię zamykanym na suwak.
Telescopic Net
Telescopic Net Set
Nylonowa siatka z teleskopowymi słupkami w estetycznym, nylonowym pokrowcu z paskiem na ramię zamykanym na suwak.
Combi Net SetCombi Net Set
Combi Net Set
Idealna do rekreacyjnego uprawiania różnych sportów jak tenis, badminton czy ringo – wolno-stojąca, nie wymagająca przytwierdzania do podłoża i dlatego idealna do użytku wewnątrz. Wysokość regulowana od 0,75-1,55 m, szerokość 3,0 m w wytrzymałym pokrowcu z paskiem na ramię do łatwego transportu.
Alltec Hobby
Alltec Hobby
Zestaw składa się z 2 rakiet Alltec Hobby i 3 białych piłek Elite 1* w nylonowym pokrowcu z uchwytem.

Playtec
Neon Set
Neon Set
Urban Style level 400 Set
Urban Style Level 400 Set
Playtec
Playtec
Zestaw składa się z 2 rakiet Playtec i 3 białych piłek Elite 1*. Pakowane w blistrze.

Playtec
Mini Playset
Mini Playset
Mini Playset
Zestaw składa się z 2 mini rakietek do tenisa stołowego, mini siatki ze słupkami i piłeczki. Pakowane w bistrze.
Small Mini Table
Small Mini Table
Zestaw składa się z mini plastikowego stołu, mini siatki ze słupkami, 2 mini rakietek i 2 piłeczek (66 x 35 x 13 cm).