Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

SCHILDKRÖT FUN SPORTS - Produkty

Neoprene Mini Fun Balls
Neoprene Mini Fun Balls (Footbags – tzw. „Zośki”) - 3 mini neoprenowe piłki (średnica 5 cm, waga 40 g) do rzucania i łapania lub kopania (tzw. „Zośki”). Komplet 3 sztuk w różnych kolorach. Wypełnione plastikowym granulatem (PE), odporne na wodę morską i łatwe do chwytania (neoprenowe pokrycie).
Neoprenowe Plażowe Piłki Siatkowe
Neoprenowe Plażowe Piłki Siatkowe - rozmiar 5 (średnica 21 cm), delikatne neoprenowe pokrycie, przyjemne w kontakcie ze skórą.

Oficjalne Piłki HIILLBALL - ekstremalnej wersji siatkówki

Neoprenowe Plażowe Piłki Siatkowe
Neoprenowe Plażowe Piłki Nożne
Beach Volleyball Net Post Set Fun – wysokiej jakości, wytrzymała siatka do rekreacyjnej gry w siatkówkę plażową. Składa się z dwóch 3-częściowych , stalowych słupków /wysokość regulowana do 2,43m i 9,50m rozstawu słupków/. Siatka wykończona po bokach i od góry taśmą, a dół zszywany-o wysokości 1 m. Oczka siatki 10x10 cm, 6 śledzi i linki odciągające, reguły gry- wszystko w wysokiej jakości nylonowej torbie zamykanej na suwak z uchwytami do łatwego transportu.
Neoprenowe Plażowe Piłki Nożne
Neoprenowe Plażowe Piłki Nożne – rozmiar 5 (średnica 21 cm), delikatne neoprenowe pokrycie, przyjemne w kontakcie ze skórą.
Piłki Do Futbolu Amerykańskiego
Neoprenowe Plażowe Piłki Do Futbolu Amerykańskiego –rozmiar 6 (26,5 x 15 cm), delikatne neoprenowe pokrycie, przyjemne w kontakcie ze skórą.
Pompka do piłek
Pompka do piłek – uniwersalna pompka z polipropylenu zawierająca 2 metalowe igły, wężyk oraz plastikowy króciec.
Wave Jump
Wave Jumper – skacząca po falach piłeczka o średnicy 5,5 cm, niezatapialna, odporna na sól w morskiej wodzie, pakowana w blister.
Neoprene Swimming Board
Neoprene Swimming Board size m -deska do pływania rozmiar M (69 x 45 x 4,5 cm) z pianki EPS pokrytej nylonem, z linką około 90cm zakończoną opaską z rzepem do przypięcia do nadgarstka, 320 gram, dla wagi do 50 kg.
Neoprene Swimming Board
Neoprene Swimming Board size S - neoprenowa deska do pływania rozmiar S, idealna do nauki pływania (45 x 30 x 4 cm), 270 gram, dla wagi 15-60 kg.
Neoprene Swimming Board
Neoprene Swimming Board size L - deska do pływania rozmiar L (93 x 46 x 5 cm) z pianki EPS pokrytej nylonem, z linką około 90cm zakończoną opaską z rzepem do przypięcia do nadgarstka, 450 gram, dla wagi do 75 kG.
Neoprene Diving balls
Neoprene Diving Balls -3 neoprenowe piłki do nurkowania z ogonem. Ogon pozostaje pionowo w wodzie, wypełnione piaskiem, pakowane w blister.
Neoprene diving ring
Neoprene Diving Rings - 3 neoprenowe pierścienie do nurkowania (średnica 12,5 cm), pozostają pionowo w wodzie, wypełnione piaskiem, pakowane w blister.
Neoprene diving Animals
Neoprene Diving Animals - 3 neoprenowe zwierzątka do nurkowania (lew, rybka i konik morski) około 12 cm wysokości, pozostają pionowo w wodzie, wypełnione piaskiem, pakowane w blister.
Neoprene diving Set
Neoprene diving Set
Neoprene Diving Set - zestaw 6 sztuk neoprenowych przedmiotów do nurkowania (2 pałeczki, 2 pierścienie, 2 piłeczki z ogonami), pozostają pionowo w wodzie, wypełnione pisakiem, pakowane w blister.
Mega Aqua Splasher
Mega Aqua Splasher - mega-wodna strzykawka o długości 68 cm i pojemności zbiornika na wodę ok. 800 ml. z miękkimi, antypoślizgowymi, piankowymi uchwytami, przezroczystą rurką na wodnę i końcówkami rozpylającymi o zasięgu do 15m. Z podwójnym uszczelnieniem.
Neoprene Diving Game Catch
Neoprene Diving Game Catch - gra do nurkowanie sprawdza prędkość reakcji pod wodą! Używaj siatki próbując złapać tonące w wodzie ciężarki, ale pamiętaj: 5 ciężarków w różnych kolorach (około 100 g, 70 g, 45 g / Ø 7 cm) tonie z różnymi prędkościami. Ciężarki o wyższej wadze opadają szybciej. Działaj taktycznie i szybko, aby zdobyć maksymalną liczbę punktów. Materiał: poliester, PP, neopren.
Splash Ball Watermelon
Splash Ball Watermelon - piłka-arbuz jako kula rozbryzgująca wodę jest ciekawą zabawą na wakacjach na plaży lub na wycieczce nad jezioro. Rzuć piłkę-arbuz, która ma doskonałą przyczepność (około 150 g, 27 x 17 cm) jak normalną piłkę w powietrze lub do wody. Jego świetna charakterystyka i ciekawe wzornictwo sprawiają, że piłka rozbryzgująca wodę jest prawdziwą atrakcją. Piłka trenuje również koordynację ruchowo-wzrokową. Materiał: poliester, PP, guma.
Beachball Set XL
Beachball Set XL –komplet do gry plażowej składa się z 2 drewnianych rakiet pokrytych przeźroczystym lakierem z naklejonymi plastikowymi nakładkami na rączki o długości 37,8 cm, szerokości 23,5 cm i grubości 0,8 cm i 1 piłki do odbijania, pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Beachball Set Games
Beachball Set Games – komplet do gry plażowej składa się z 2 drewnianych rakiet pokrytych przeźroczystym lakierem, z naklejonymi plastikowymi nakładkami na rączki. Jedna z rakiet ma namalowaną szachownicę, a druga planszę do gry w „Chińczyka”.
Długość rakiet 37,80 cm, szerokość 23,50 cm, a grubość 0,8 cm.
Dodatkowo w skład kompletu wchodzi 1 gumowa piłka do odbijania (tzw. low bounce), komplet figurek do gry w szachy oraz komplet pionków i kostka do gry w „Chińczyka”.
Wszystko zapakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Neoprene Catch’n Play Set
Neoprene Catch’n Play Set - komplet do gry plażowej składa się z dwóch miękkich, neoprenowych talerzy o średnicy 17 cm z regulowanym rzepem paskiem na dłoń i wstawką z rzepa po drugiej stronie do łapanie mechatej piłki o średnicy 6,25 cm, pakowane w zamykaną nylonową siatkę.
Smash Set
Smash Ball Set (Speed Set) – innowacyjna gra łącząca najlepsze cechy piłki plażowej i badmintona. Mała, mało wrażliwa na wiatr lotka jest odbijana za pomocą 2 rakietek z lekkiej ale wytrzymałej drewnianej sklejki. Komplet składa się z 2 rakietek (długość 38 cm, szerokość 20 cm, grubość 0,8 cm) a wysokiej jakości drewnianymi rączkami, i 2 lotek (Aerospeed), pakowane w zamykaną nylonową siatkę.
Giant Racket Set
Giant Racket Set
Giant Racket Set – zestaw „gigantycznych” rakiet łączy w sobie zalety najpopularniejszych sportów rakietowych w ponadgabarytowych rakietach, które są pokryte elastyczną siatką i idealnie nadają się dla dzieci do zabawy, ponieważ nie wymagają wielkiego wysiłku. W zestawie dwie rakiety, miękka kula i kolorowa lotka. materiał: EVA, PP, poliester.
Neoprene Beachball Set
Neoprene Beachball Set – neoprenowy komplet do gry plażowej składa się z 2 rakiet z naciągniętym neoprenem ( 40 cm długości, 22,5 cm szerokości, 0,8 cm grubości) działającym jak trampolina i 2 piłek do odbijania, pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Beach Tenis
Beach Tennis Set – zestaw plażowego tenisa składający się z 2 plastikowych rakiet (39,5 x 20 cm) i 2 gąbkowych piłek, pakowane w zamykaną nylonową siatkę.
Neoprene Peteca
Neoprene Peteca – (ręczny badminton) - modna gra z Ameryki Południowej dla każdego wieku i umiejętności. Nie ma określonych zasad. Grać można wszędzie. Wykonana z miękkiego neoprenu, pakowana w blister.
Jazzminton Set
Jazzminton Set – wyjątkowy odgłos, precyzyjna krzywa lotu i opcja gry nocnej to cechy szczególne nowego zestawu Jazzminton autorstwa Schildkröt Fun Sports. W czasie uderzenia lotki słyszymy efekt podobny do trzepotu ptasich skrzydeł co daje zupełnie nowe wrażenia z gry. Samoczynna rotacja piór tworzy stabilną krzywą lotu, która czyni Jazzminton zabawą dla wszystkich. Zestaw dwóch rakiet z antypoślizgowym i wygodnym, miękkim uchwytem, 3 lotki (1x wolna = czerwona / 1x szybka = żółta / 1x LED = pomarańczowa, do gry w ciemności), bateria: 1x CR927. Świetna zabawa dla dużych i małych. Nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz, trenuje koordynację.
Jazzminton Birdie's
Jazzminton Birdie's
Jazzminton Birdie's
Jazzminton Birdie's – zestaw 3 lotek do Jazzmintona (1x wolna = czerwona / 1x szybka = żółty / 1x LED = pomarańczowa, do gry w ciemności, bateria: 1x CR927.
Neoprene Baseball Set
Neoprene Baseball Set - zestaw składający się z miękkiego, lekkiego i bezpiecznego dla dzieci kija baseballowego (62 cm, 200 g) z neoprenu oraz miękkiej piłki (8,5 cm), pakowane w blister.
Speeddisc Basic
Speeddisc Basic – latający talerz (Frisbee) – średnica 25 cm, waga 130g, z tworzywa sztucznego, kolory: niebieski i czerwony.
Speeddisc Wave
Speeddisc Wave – latający talerz (Frisbee) – wykonany z miękkiego EVA o średnicy 24 cm i wadze 105 gram w kolorze czerwonym lub niebieskim.
Speeddisc Specjal
Speeddisc Special - latający talerz (Frisbee) – średnica 25 cm, waga 110 g, z miękkiego gąbkowego tworzywa sztucznego, kolor czerwono-czarny.
Neoprene Disc
Neoprene Disc – latający talerz (Frisbee) - średnica 30,5 cm, o unikalnej aerodynamicznej konstrukcji, wykonany z neoprenu i miękkiego pierścienia usztywniającego.
Neoprene Ring
Neoprene Ring – latający pierścień (Frisbee) wykonany z neoprenu o średnicy 24 cm i wadze 85 gram.
AEROBIE Ring „Sprint”
AEROBIE Ring „Sprint” (mini) - latający pierścień o średnicy 25 cm. Lata zadziwiająco daleko i celnie dzięki specjalnej, aerodynamicznej konstrukcji. Wykonany z dwóch rodzajów materiału - sztywnego środka i miękkich brzegów dla komfortowego i bezpiecznego łapania. Wyprodukowano w USA.
AEROBIE Ring „Pro”
AEROBIE Ring „Pro” (big) - latający pierścień o średnicy 33 cm. Lata zadziwiająco daleko i celnie dzięki specjalnej, aerodynamicznej konstrukcji. Światowy rekord Guinessa długości rzutu dowolnym przedmiotem - 383 m (ponad wodospadem Niagara). Wykonany z dwóch rodzajów materiału - sztywnego środka i miękkich brzegów dla komfortowego i bezpiecznego łapania. Wyprodukowano w USA.
AEROBIE Boomerang „Orbiter”
AEROBIE Boomerang „Orbiter” – naprawdę wracający bumerang, dzięki specjalnej, aerodynamicznej konstrukcji. Długość boku 24,5 cm. Wykonany z dwóch rodzajów materiału - sztywnego środka i miękkich brzegów dla komfortowego i bezpiecznego łapania. Wyprodukowano w USA.
AEROBIE Medalist Competition Disc
AEROBIE Medalist Competition Disc – nowy wyczynowy dysk w oficjalnym rozmiarze Ø 27cm i wadze 175g . Rzucaj, graj mocniej i baw się lepiej! Frisbee gotowe na medal dla całej rodziny.
AEROBIE Squidgie Disc
AEROBIE Squidgie Disc – latający dysk o średnicy Ø 20 cm ,dzięki miękkiemu materiałowi jest bardzo wygodny do chwytania i rzucania, idealny dla dzieci, specjalny profil, bardzo prosty i precyzyjny loty, stabilny na wietrze.
AEROBIE Skylighter 10
AEROBIE Skylighter 10 – latający pierścień o średnicy Ø 25 cm. Spektakularne rzuty są możliwe: w dzień iw nocy! Bardzo jasne diody LED oświecają cały dysk a nie tylko pojedyncze części. Trwałe i wymienne baterie (2 szt. CR 2032) Możliwe są rzuty precyzyjne i na duże odległości.
AEROBIE „Superdisc”
AEROBIE „Superdisc” – latający talerz (Frisbee) o średnicy 25 cm. Lata zadziwiająco daleko i celnie dzięki specjalnej, aerodynamicznej konstrukcji. Odporny na podmuchy wiatru. Wykonany z dwóch rodzajów materiału – sztywnego środka i miękkiego pierścienia zewnętrznego dla komfortowego i bezpiecznego łapania. Wyprodukowano w USA.
Nerf Vortex Mega Howler
Rocket Whistler – modna zabawka sportowa o unikalnej, łatwej do rzucania, aerodynamicznej konstrukcji. Latająca i obracająca się piłka do futbolu amerykańskiego z doczepionymi statecznikami wyposażona jest w 3 gwizdki, wydaje w czasie lotu niepowtarzalny efekt dźwiękowy. Wykonana z miękkiej gąbki i gumy. Łatwa w łapaniu i precyzyjna w rzucaniu, możliwość rzutu na odległość 90 metrów. Długość 32 cm, średnica 8 cm, waga 130 gram. Zabawka przeznaczona dla osób powyżej 5 lat.
Ogo Sport® Set
Ogo Sport® Set - 2 talerze Ogo z gąbkową ramą o średnicy 29 cm z elastyczną siatką w środku do odbijania piłki (gry w Ogo) lub rzucania jak frisbee, 1 puchatą piłką o średnicy 6,5 cm. Całość zapakowana w karton. Piłka Ogo nie toczy się po upadku na ziemię więc nie stoczy się na jezdnię przez co jest bezpieczna dla dzieci. Gra Ogo pochodzi z Kalifornii.
Ogo Sport® Set
Piłki zapasowe do Ogo Sport® Set - 2 zapasowe, puchate piłki o średnicy 6,5 cm. Piłka Ogo nie toczy się po upadku na ziemię więc nie stoczy się na jezdnię przez co jest bezpieczna
Neoprene Skittle Set (Kręgle Neoprenowe)
Neoprene Skittle Set (Kręgle Neoprenowe) - komplet składa się z 3 x 2 kręgli (wysokość 21,5 cm) i 1 kuli (średnica 9 cm). Neoprenowe pokrycie jest odporne na wodę morską co pozwala używać gry na plaży, w ogrodzie, w parku czy na szkolnym boisku. Pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Scoop ball
Scoop Ball - gra polegająca na rzucaniu i łapaniu, składa się z 2 specjalnie profilowanych, plastikowych rakiet (długości 37 cm) i 2 ażurowych piłek (średnica 8 cm). Pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Street Racket Set
Street Racket Set – wszechstronny sport zamienia prawie każdy obszar w pole gry i zabawy. Łatwa i bezpieczna gra dla wszystkich graczy i grup wiekowych. Zaznacz pole w żądanym rozmiarze (zalecene 6 x 2 metry) i gotowe. Zestaw zawiera 2 malowane na czarno, drewniane rakiety z logo i uchwytami z naturalnego drewna, 2 miękkie kule (PU, Ø70mm) i 3 kawałki kredy do oznaczenia nawierzchni. Wszystko zapakowane w etui z nadrukowanym logo i sznurkiem.
Diabolo Set
Diabolo Set – komplet składa się z 2 plastikowych półkul o średnicy 10 cm i szerokości 11 cm połączonych ze sobą skrętnym, metalowym łącznikiem (waga 110 g) i dwóch pałeczek połączonych sznurkiem do podrzucania półkul. Pakowane w zamykaną, nylonową siatkę.
Ring Toss
Ring Toss – drewniana gra składa się ze składanej podstawy (38 x 38 x 21 cm) z 5 słupkami i 5 sznurkowych pierścieni do rzucania oznaczonych różnymi kolorami (pakowane w pudełko). Rekomendowane dla dzieci od 3 roku życia. Wykonane z certyfikowanego drewna FSC (Forest Stewardship Council).
Jumbo Domino
Jumbo Domino – wielkoformatowa wersja starej, chińskiej gry sprowadzonej do Europy przez Marco Polo. Składa się z 28 dużych klocków domino (13 x 6 x 1 cm) z naturalnego, sosnowego certyfikowanego drewna FSC (Forest Stewardship Council) z czarnymi nadrukami, pakowane w zamykaną nylonową siatkę. Rekomendowane dla dzieci od 5 roku życia.
Mikado
Mikado (Bierki) – - duża wersja popularnej gry w bierki. Możliwość gry w ogrodzie, parku czy na plaży. Składa się z 25 patyków – bierek (średnica 1 cm, długość 90 cm) wykonanych z certyfikowanego drewna FSC (Forest Stewardship Council), pakowane w zamykaną, nylonową siatkę. Rekomendowane dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Kubb
Kubb – gra pochodząca ze Szwecji. Symbolizuje bitwę, gdzie 2 grupy walczą za króla. Zadanie polega na strąceniu króla przed przeciwnikami. Gra składa się z figury króla (30 x 7 x 7 cm), 10 klocków (kubbs – 15 x 5 x 5 cm), 6 pałeczek do rzucania (30 x 3,5 x 3,5 cm), 4 narożnych pałeczek, wszystko z certyfikowanego drewna FSC (Forest Stewardship Council) w pudełku razem z bawełnianą torbą zamykaną sznurkiem. Rekomendowane dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Mini Kicker
Mini Kicker – jest doskonałą zabawą dla wszystkich grup wiekowych. Ze względu na kompaktową budowę można go używać w dowolnym miejscu (stół, podłoga, ogród) i jest łatwy do przechowywania. Jego niewielka waga (1,75 kg) pozwala zabrać grę w dowolne miejsce. Strzelaj gole jeden po drugim używając każdego z 6 graczy w swojej drużynie (po 3 zawodników na drążku). Z listwą do zaznaczania aktualnego wyniku. Szybka gra ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i szybkość reakcji. Wymiary; 50 x 45 x 10 cm. Materiał: PVC, HIPS, PP. Polecana dla dzieci powyżej 5 lat.
Skrócone zasady gry w Boule (Pentanque)
Boule/Boccia/Pentanque Set
Boule/Boccia/Pentanque Set -komplet składa się z 6 pełnowymiarowych, stalowych, chromowanych kul o średnicy 7,25 cm, 1 drewnianej kulki jako cel (chochonnet = pinglet), tradycyjnej miarki odległości; wszystko w efektownym, nylonowym pokrowcu z rączką zamykanym na suwak (23 x 16 x 8 cm) z logo Schildkröt Fun Sports.
Boule/Boccia/Pentanque Set
Fun Boccia Set - 4 x 2 plastikowe kule (średnica pełnowymiarowa 7,25 cm), 1 plastikowa kulka jako cel, w nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak (23 x 16 x 8 cm).
Slackers Zipline Set EAGLE 30m
Slackers Zipline Set EAGLE 30m - wysokiej jakości 30-metrowa lina z mechanizmem napinającym między 2 drzewami, wykonana ze stalowej liny ocynkowanej (Ø 5,1 mm). Sanie do przesuwania po linie z metalu powlekanego proszkiem z 2 kółkami i miękkimi, antypoślizgowymi, gumowymi uchwytami. Dla dzieci od 8 lat, maksymalne obciążenie: 90 kg.
Slackers Bungee
Slackers Bungee - długa, elastyczna lina o długości 4,6 m z odpornym na promieniowanie UV pokryciem i wytrzymałą torebką z hamulcem. Lina bungee jest połączona z torebką i przymocowana do zamka błyskawicznego za pomocą zintegrowanego klocka hamulcowego. Torba hamulcowa wypełniona piaskiem (brak w zestawie) waży do 45 kg i spowalnia wózek na suwak, aby uniknąć mocnego uderzenia na końcu liny.
Slackers Slackline Classic + teaching line
Slackers Slackline Classic + teaching line - 15-metrowa slackline, 5 cm szerokości, z wszytą pętlą. Solidny metalowy mechanizm napinający z grzechotką z plastikowym uchwytem, szlufką i osłoną na grzechotkę. Wysoka elastyczność i nośność (do 360 kg). Dodatkowa wąska "Lina dydaktyczna" (poręcz) o długości 15 m z metalową grzechotką do szybkiego mocowania do bezpiecznej nauki pierwszych kroków na slackline. Całość w wytrzymałej torbie.
Slackers Tree Protection
Slackers Tree Protection - chroni korę i slackline przed otarciami. Składa się z 2 miękkich pasków filcowych, 95 x 15 cm, z zapięciem na rzep. Dla dodatkowej ochrony drzewa i liny dostępnych jest 8 drewnianych podkładek dystansowych. Może być stosowany do Slackline Classic, Slackers Ninja czy Slackers Zipline.
Slackers Ninja Line Starter Set
Slackers Ninja Line Starter Set - 11-metrowa lina Ninja, szer. 5 cm, z wszytą pętelką. Solidny metalowy mechanizm napinający z grzechotką, z plastikową rączką i szlufką, pakowane w torbę do transportu. 12 wszytych oczek w liny do mocowania przeszkód dostarczonych w zestawie za pomocą karabińczyków. Te przeszkody to 2 pierścienie gimnastyczne, 2 huśtawki i 3 kulki. Linia Ninja może również służyć jako slackline. Maksymalne obciążenie: 113 kg.
Slackers Ninja Lina Ladder
Slackers Ninja Lina Ladder - solidna, uniwersalna drabinka linowa z liny z tworzywa sztucznego o długości 2,5 m z 6 okrągłymi, solidnymi drewnianymi szczeblami o szerokości 38 cm. Dzięki karabińczykowi na górze drabinki linowej można ją przymocować do Liny Ninja, ram, domów na drzewie lub gałęzi bez dodatkowych narzędzi. Maksymalna nośność: 80 kg.
Slackers Ninja Rope
Slackers Ninja Rope - plastikowa lina wspinaczkowa o długości 2,5 m i o średnicy 3 cm z 6 okrągłymi, czerwonymi kulistymi dystansami w odległości co 45 cm. Łatwe mocowanie do Liny Ninja, ram, domów na drzewie lub gałęzi za pomocą dołączonego karabińczyka metalowego. Maksymalna nośność: 80 kg dodać zdjęcie
Stunt Kite 133
Stunt Kite 133 - latawiec wyczynowy składa się z: 2 linek poliestrowych o długości 30 m na szpuli, w celu wykonywania manewrów i trików w powietrzu, solidnego żagla wykonananego z poliestru ripstop w połączeniu z niełamliwym stelażem z włókna szklanego (Ø 4mm i Ø 2mm). Łatwy i szybki w montażu. Idealna siła wiatru dla latawca 133 wynosi 12-38 km/h. Zapakowany w praktyczną torbę, dzięki czemu można go łatwo przechowywać i transportować. Polecany dla dzieci od 10 lat. Wymiary: 133 x 60 cm i dwie linki po 30 m.
Stunt Kite 140
Stunt Kite 140 - latawiec wyczynowy składa się z: 2 linek poliestrowych o długości 30 m na szpuli, w celu wykonywania manewrów i trików w powietrzu, solidnego żagla wykonananego z poliestru ripstop w połączeniu z niełamliwym stelażem z włókna szklanego (Ø 4mm i Ø 2mm). Łatwy i szybki w montażu. Idealna siła wiatru dla latawca 140 wynosi 6-38 km/h. Zapakowany w praktyczną torbę, dzięki czemu można go łatwo przechowywać i transportować. Polecany dla dzieci od 10 lat. Wymiary: 140 x 74 cm i dwie linki po 30 m.
Pocket Kite
Pocket Kite - latawiec kieszonkowy - mały i poręczny jest gotowy do lotu bez montażu. Z karabińczykiem i szlufką do paska przymocowaną do małej kieszeni. Latawiec jest idealnym towarzyszem w czasie spacerów na świeżym powietrzu. Żagiel (45 x 32 cm) wykonany jest z wytrzymałego, ale lekkiego poliestru ripstop. Linka z poliesteru o długości 20m z rączką gwarantuje radość z lotu przy sile wiatru 6-28 km/h. Rozmiar latawca: 45 x 32 cm, rozmiar zapakowanego w kieszeni: 8 x 7 x 3 cm. Linka 1 x 20 m. Polecany dla dzieci od 5 lat.
Dual Line Sport Kite 1.3
Dual Line Sport Kite 1.3 - nowy latawiec sportowy jest 2-linowy, konstrukcja bez usztywnień, podobnie jak paralotnia. Taka konstrukcja umożliwia stabilne zachowanie podczas lotu, dzięki czemu latawiec jest łatwy w obsłudze i szybko uczy latania. Żagiel jest wykonany z lekkiego, ale wytrzymałego poliestru ripstop, który może wytrzymać zderzenia z innymi latawcami. 2 smycze poliestrowe (25 m szpuli) z pętlami do trzymania zapewniają kontrolę nad latawcem przez cały czas. Możliwe są ciekawe manewry i sztuczki. Idealna siła wiatru dla latawców foliowych wynosi 6-49 km/h. Jest pakowany w praktyczną torbę, dzięki czemu jest łatwy do przechowywania i transportu.
Latawiec sportowy 1.3 ma wymiary 125 x 55 cm (0,69 m2), co zapewnia dużą stabilność. Linki: 2 x 25 m. Zalecenia wiekowe: powyżej 8 lat.
Dual Line Sport Kite 1.6
Dual Line Sport Kite 1.6 - nowy latawiec sportowy jest 2-linowy, konstrukcja bez usztywnień, podobnie jak paralotnia. Taka konstrukcja umożliwia stabilne zachowanie podczas lotu, dzięki czemu latawiec jest łatwy w obsłudze i szybko uczy latania. Żagiel jest wykonany z lekkiego, ale wytrzymałego poliestru ripstop, który może wytrzymać zderzenia z innymi latawcami. 2 smycze poliestrowe (25 m szpuli) z pętlami do trzymania zapewniają kontrolę nad latawcem przez cały czas. Możliwe są ciekawe manewry i sztuczki. Idealna siła wiatru dla latawców foliowych wynosi 6-49 km/h. Jest pakowany w praktyczną torbę, dzięki czemu jest łatwy do przechowywania i transportu.
Latawiec sportowy 1.3 ma wymiary 160 x 65 cm (1,04 m2), co zapewnia dużą stabilność. Linki: 2 x 25 m. Zalecenia wiekowe: powyżej 12 lat.
Set Speed 7000
Speed 7000 Set
2 rakiety Speed 7000 Premium (kompozyt grafitowy, 58,5 cm długość, 19 mm rama, waga 175 gram, U-profil, Mega Power Zone), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), linie boiskowe z 8 szpilkami w efektownym pokrowcu.
Set Speed 6000
Speed 6000 Set
2 rakiety Speed 6000 (hartowane, lekkie aluminium, 58,5 cm długość, 19 mm rama, waga 180 gram, Mega Power Zone), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), 8 znaczników boiskowych w efektownym pokrowcu.
Set Speed 5000
Speed 5000 Set
2 rakiety Speed 5000 (hartowane, lekkie aluminium, 56,5 cm długość, 17,3mm rama, waga 170 gram), tuba z 6 lotkami Aerospeed (4 Racer, 2 Starter), w efektownym pokrowcu.
Set Speed 4000
Speed 4000 Set
2 rakiety Speed 4000 (hartowane, lekkie aluminium, 54,5 cm długość, 17,3mm rama, waga 165 gram), tuba z 3 lotkami Aerospeed (2 Racer, 1 Starter), w efektownym pokrowcu.
Set Speed 2000
Badminton Set Speed 2000
2 rakiety Speed 2000 (główka z hartowanego, lekkiego aluminium, 58,5 cm długość, 12,5 mm rama, waga 105 gram), tuba z 3 lotkami Aerospeed (2 Racer, 1 Starter), w efektownym pokrowcu.
Speedertube aero
Lotki do Speed Badmintona Aerospeed
Zestaw 6 wysokiej jakości lotek do Speed Badmintona (4 szybkie – „Racer” i 2 wolne – „Starter”) w praktycznej tubie z zakręcanym wieczkiem.
Linie boiska do Speed Badmintona
Linie boiska do Speed Badmintona
Dwie odblaskowo-pomarańczowe linie do wyznaczenia dwóch kwadratowych boisk (5,5x5,5m) z metalowymi oczkami na wszystkich rogach i ośmioma stalowymi szpilkami do mocowania linii. Pakowane w blistrze.
ZESTAWY:
4-Fighter Set
4-Fighter Set - Telescopic Net
4 rakiety Fighter z lekkiego aluminium z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z teleskopowymi słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
Family Set
Family Set
2 rakiety Attacker Junior (58 cm), 2 rakiety Attacker, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z teleskopowymi słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
4-Attacker Plus Set
4-Attacker Plus Set
4 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, siatka z słupkami, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
4-Attacker Set
4-Attacker Set
4 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 3 nylonowe lotki z korkowym końcem w plastikowej tubie, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu zamykanym na suwak z paskiem na ramię.
2-Attacker Set
2-Attacker Set
2 rakiety Attacker (hartowana stal) z widocznym T-joint, 2 lotki nylonowe z korkowym końcem plastikowej tubie, wszystko w estetycznym, nylonowym pokrowcu z paskiem na ramię zamykanym na suwak.
4-Attacker Set
„Magic Night” LED Set
2 wytrzymałe rakietki z hartowanej stali z widocznym T-jointem, mocnym naciągiem w przelotkach, 2 syntetycznych lotek ze światełkiem LED w tubie (biała z diodą zieloną, żółta z diodą czerwoną, z przełącznikiem on/off, o średnim czasie świecenia ok. 10 godzin), całość pakowana w torbę do przenoszenia na suwak z regulowanym paskiem na ramię.
Telescopic Net
Telescopic Net Set
Nylonowa siatka z teleskopowymi słupkami w estetycznym, nylonowym pokrowcu z paskiem na ramię zamykanym na suwak.
Combi Net SetCombi Net Set
Combi Net Set
Idealna do rekreacyjnego uprawiania różnych sportów jak tenis, badminton czy ringo – wolno-stojąca, nie wymagająca przytwierdzania do podłoża i dlatego idealna do użytku wewnątrz. Wysokość regulowana od 0,75-1,55 m, szerokość 3,0 m w wytrzymałym pokrowcu z paskiem na ramię do łatwego transportu.
AKCESORIA:
HIT 700 Training
HIT 700 Training
Hit 750 Training
Wysokiej jakości lotki z naturalnych piór i korkowym końcem pakowane w tubie po 12 sztuk, prędkość 77 lub 78.
TECH 350
TECH 350
Tech 350
Trwałe lotki nylonowe z korkowym końcem pakowane w tubie po 6 sztuk, białe lub żółte.
Magic Night LED
TECH 350
Magic Night LED
3 syntetyczne lotki ze światełkami LED pakowane losowo – biała z zieloną diodą i żółta z czerwoną , w przełącznikiem on/off, o orientacyjnym czasie świecenia ok. 10 godzin, pakowane w tubę .
AERO Space
AERO Space
5 kolorowych, plastikowych lotek w przeźroczystej tubie.
AERO Fly
AERO Fly
3 kolorowe, piórowe lotki z korkowym czubkiem pakowane w przeźroczystej tubie.
Alltec Hobby
Alltec Hobby
Zestaw składa się z 2 rakiet Alltec Hobby i 3 białych piłek Elite 1* w nylonowym pokrowcu z uchwytem.

Playtec
Playtec
Playtec
Zestaw składa się z 2 rakiet Playtec i 3 białych piłek Elite 1*. Pakowane w blistrze.

Playtec
Neon Set
Neon Set
Urban Style level 400 Set
Urban Style Level 400 Set
Mini Playset
Mini Playset
Mini Playset
Zestaw składa się z 2 mini rakietek do tenisa stołowego, mini siatki ze słupkami i piłeczki. Pakowane w bistrze.
Small Mini Table
Small Mini Table
Zestaw składa się z mini plastikowego stołu, mini siatki ze słupkami, 2 mini rakietek i 2 piłeczek (66 x 35 x 13 cm).
Stół Table Tennis Midi XL
Stół Table Tennis Midi XL
Stół Table Tennis Midi XL
Zestaw składa się z mini plastikowego stołu, mini siatki ze słupkami, 2 mini rakietek i 2 piłeczek (66 x 35 x 13 cm).