Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

SCHILDKRÖT FITNESS - Produkty

Massage Duo Set
Massage Duo Set – zestaw składa się z podwójnej kuli (6 x 12cm) i plastikowej kuli do masażu (ø 60mm) (z TPE). Zestaw jest wszechstronny i nadaje się do masażu lub samodzielnego masażu różnych części ciała. Pobudza krążenie krwi i relaks, a mięśnie są rozluźniane. Masaż kulami idealnie nadaje się do selektywnego masażu tkanki łącznej, a zwłaszcza do wewnętrznej części stóp, pośladków i klatki piersiowej. Kulka podwójna służy do masażu równoległych pasm mięśniowych, np. w okolicy szyi i kręgosłupa, a także kości piszczelowej, ud i ramion.
Massage Roller
Massage Roller – poręczny przyrząd do masażu z polipropylenu (PP) z dwoma wałkami masującymi o średnicy ø 55mm z elastycznego TPE. Jest idealny do prostego masażu i samo-masażu, wspomaga krążenie i relaksację. Jest uniwersalny, łatwy do czyszczenia i mycia.
Rozmiar 19 x 7 cm, waga około 130g
Anti-Stress Therapy Balls
Anti-Stress Therapy Balls – kulki (zestaw 2) wzmacniają mięśnie dłoni i przedramion, poprawiają mobilność i chwytność, wspomagają krążenie krwi i zmniejszają stres. Po konsultacji z lekarzem lub terapeutą są one również idealne do terapii po urazie. Są trwałe, o stałej średnicy i można je myć. Zawartość: Dwie ręcznie tłoczone kulki wykonane z wolnego od ftalanów TPR (kauczuk termoplastyczny) o średniej twardości. Ze względu na mały rozmiar (ø 48 mm) i niewielką wagę (około 48 g) kule są bardzo wszechstronne. Dzięki antypoślizgowej strukturze powierzchni są stabilne w dłoni.
Spot Massage Roll
Spot Massage Roll – długi, samo-masujący wałek o specjalnej strukturze powierzchni przy bólach mięśni. Długość 450 mm, średnica 150 mm, 70% EVA/30% PE.
MF Roll
MF Roll – samo-masujący wałek (długość 330 m, średnica 140 mm) z EVA. Połączenie wypustek i rowków na powierzchni umożliwia głęboki masaż.
Self-Massage Set of 3
Self-Massage Set of 3 – zestaw do masażu to idealne połączenie trzech urządzeń do masażu wszystkich części ciała. Duży wałek (długość 330 mm, Ø140 mm) umożliwia ukierunkowany masaż większych części ciała np. jak nóg. Podwójna kulka (długość 160 mm, Ø80 mm) nadaje się szczególnie do masażu pleców i karku, kulka do masażu (Ø80 mm) dla mniej dostępnych części ciała. Zestaw wykonany jest z pianki EPP, co oznacza najwyższą trwałośc przy niskiej wadze. Materiał jest odporny na zabrudzenia i wilgoć oraz łatwy do mycia, a także antypoślizgowy i odporny na ścieranie. Wszystkie 3 części są zapakowane w siatkową torbę dla łatwego transportu.
3 in 1 Massage Roller Set
3 in 1 Massage Roller Set – 3 rolki do masażu w zestawie. Zawiera szarą rolkę (pianka PE Ø15 cm) o miękkiej i gładkiej powierzchni, która doskonale nadaje się dla początkujących. Jedna zielona rolka do jogi (pianka EVA o średnicy 10 cm), która ma miękką strukturę rowków do masowania. Zielono-szara pałka do masażu (PP i PE z tworzywa sztucznego Ø4cm) wyposażona jest w dwa uchwyty i 4 twarde segmenty do masażu z ergonomicznie rozmieszczonymi wycięciami. Dzięki tej kombinacji można samodzielnie masować punkty na ramionach, nogach i stopach, a także na udach (cellulit), plecach i kręgosłupie. Długość 45 cm, waga 1000g.
Piłki do masażu, zestaw 2 sztuk
Massage Ball Set –2 piłeczki z PVC z wypustkami do masażu. 1 miękka piłeczka o średnicy 7 cm (zielona) i 1 twarda piłeczka o średnicy 9 cm (antracyt).
Idealne do chwytania i masowania, jak również do ćwiczeń pobudzających i uaktywniających. Używane także w terapeutycznej rehabilitacji. Dostarczane w praktycznej torbie siatkowej.
Seat Cushion Fit+
Seat Cushion Fit+ – pompowana, wszechstronna poduszka wymusza zdrowe, proste siedzenie i zapewnia niezbędną zmianę w różnych pozycjach siedzących, nawet w czasie długiego siedzenia. Minimalne ruchy stymulują głębszą tkankę. Po umieszczeniu w pozycji pionowej pomiędzy plecami i oparciem, działa mobilizująco na kręgi, co bezpośrednio rozluźnia mięśnie. Zawartość: 1 poduszka (średnica ok. 34 cm), 1 poszewka na poduszkę, 1 mini pompka, instrukcja obsługi. Materiał: wolny od ftalanu PCV (poduszka), poliester (pokrycie). Maksymalne obciążenie: 120 kg.
Obręcz pilates
Pilates Ring – Obręcz pilates z miękkimi uchwytami pokrytymi gąbką. Średnica 38 cm, do różnych, intensywnych ćwiczeń pilates, mieści się nawet w najmniejszej torbie podróżnej.

Przyjemna w dotyku i wygodna w użyciu dzięki gumowanej powłoce obręczy.
Pilates Ball - 18 cm
Pilates Ball - 18 cm – piłka pilates Ø 18 cm nadaje się doskonale do wzmacniania mięśni kręgosłupa i mobilności stawu kręgowego. Dzięki antypoślizgowej powierzchni i niewielkiej wadze jest idealnym narzędziem do wzmacniania mięsni brzucha i ud, głębokiego relaksu lub masażu okolicy szyi. W skrócie jest to doskonały partner treningowy do jogi i pilates. Wytrzymała kulka wykonana z PVC (bez ftalanów), odporna na pękanie (sprężysta do 130 kg), zielona, Ø 18 cm, waga 110 g.
Pilates Ball - 23 cm – piłka pilates Ø 28 cm nadaje się doskonale do wzmacniania mięśni kręgosłupa i mobilności stawu kręgowego. Dzięki antypoślizgowej powierzchni i niewielkiej wadze jest idealnym narzędziem do wzmacniania mięsni brzucha i ud, głębokiego relaksu lub masażu okolicy szyi. W skrócie jest to doskonały partner treningowy do jogi i pilates. Wytrzymała kulka wykonana z PVC (bez ftalanów), odporna na pękanie (sprężysta do 130 kg), zielona, Ø 23 cm, waga 110 g.
Pilates Ball - 28 cm – piłka pilates Ø 28 cm nadaje się doskonale do wzmacniania mięśni kręgosłupa i mobilności stawu kręgowego. Dzięki antypoślizgowej powierzchni i niewielkiej wadze jest idealnym narzędziem do wzmacniania mięsni brzucha i ud, głębokiego relaksu lub masażu okolicy szyi. W skrócie jest to doskonały partner treningowy do jogi i pilates. Wytrzymała kulka wykonana z PVC (bez ftalanów), odporna na pękanie (sprężysta do 130 kg), zielona, Ø 28 cm, waga 110 g.
Yoga Block
Yoga Block
Yoga-Block – yoga block to idealny sprzęt, który umozliwia wiele ćwiczeń jogi i pilates. Blok yoga o wadze 150 g wykonany jest z twardej pianki EVA i dzięki temu łatwy do przenoszenia. Ma antypoślizgową powierzchnię co zapewniającą pewny chwyt i zaokrąglone kanty, co zmniejsza ryzyko obrażeń.
Wymiary 23 x 15 x 7,5 cm.
Mata joga
Mata joga
Yoga Mat – antypoślizgowa mata joga 180 x 61 x 0,4 cm. Mata jest idealna do ćwiczeń joga lub innych ćwiczeń na macie. Zmywalna, zwijalna dla wygodnego transportu dostarczana jest w praktycznym pokrowcu.
Fitness Mat 1,5
Mata fitness
Fitness Mat 1,5 – zrobiona z syntetycznej gumy (NBR), 180 x 61 x 1,50 cm. Mata jest idealna do wszelkich ćwiczeń, aerobiku i strechingu. Miękka powierzchnia zapewnia przyjemny dotyk i dobrą amortyzację. Odporna na pot, zmywalna i antypoślizgowa mata jest zwijana dla wygodnego transportu, dostarczana jest z paskiem do przenoszenia.
Fitness Mat 1,0 -
Mata fitness 1,0
Mata fitness 1,0
Fitness Mat 1,0 – zrobiona z syntetycznej gumy (NBR), 180 x 61 x 1,00 cm. Mata jest idealna do wszelkich ćwiczeń, aerobiku i strechingu. Miękka powierzchnia zapewnia przyjemny dotyk i dobrą amortyzację. Odporna na pot, zmywalna i antypoślizgowa mata jest zwijalna dla wygodnego transportu, dostarczana jest z paskiem do przenoszenia.
Piłka do ćwiczeń
Exercise Ball – trwała, odporna na rozerwanie piłka gimnastyczna z PVC (bez ftalenu) dostarczana jest w zestawie z nożną pompką.
Ma wielorakie zastosowanie do różnego rodzaju ćwiczeń wykonywanych w czasie terapii, biurze i innych różnych miejscach. Maksymalne obciążenie 120 kg. Dostępna w 4 rozmiarach:

średnica 55 cm (wzrost poniżej 160 cm)
średnica 65 cm (wzrost 161 – 175 cm)
średnica 75 cm (wzrost 176 – 185 cm)
średnica 85 cm (wzrost powyżej 185 cm)
Poduszka do balansowania
Balance Cushion – owalna, pompowana poduszka do balansowania z PVC, średnica 33 cm, z wypustkami na zewnętrznej powierzchni, dostarczana jest z mini pompką.

Idealna do ćwiczeń zmysłu równowagi, koordynacji ruchowej oraz ogólnej sprawności fizycznej, poprawia także krążenie krwi.

Specjalnie ukształtowane wypustki poprawiają wyczucie ciała, nadają się także do masażu stóp.
Deska do balansowania
Balance Board – okrągła deska do balansowania wykonana jest z trwałego, antypoślizgowego tworzywa sztucznego (średnica 39,5 cm).

Dzięki rozległemu napinaniu wszystkich partii mięśni i ćwiczeniom zdolności koordynacji ruchowej, deska do balansowania wykorzystywana jest zarówno w terapeutycznej rehabilitacji jak dogłębnym treningu siłowym mięśni.
Half-Ball Dynamic
Half-Ball Dynamic – to idealne urządzenie do fitnessu na co dzień, które pozwala na poruszanie się podczas siedzenia, a ponadto doskonale nadaje się do treningu mięśni kręgosłupa i brzucha, a także do relaksu. Duża niestabilność podczas siedzenia aktywuje głębszą tkankę. Poprzez kształt, a zwłaszcza jego wysokość (około 16 cm), kręgi i talia są podparte podczas treningu, a kąt ruchu jest zwiększony. Jest idealny do rozciągania kręgów i mięśni klatki piersiowej. Zawartość: 1 półkula(średnica ok. 40 cm), 1 mini pompka, instrukcja obsługi. Materiał: PCV (bez ftalanów). Maksymalne obciążenie: 120 kg.
Balance Pad
Balance Pad –materac do balansowania (50 x 41 x 6 cm) wykonany z wysokiej jakości gąbki do ćwiczenia równowagi i rekreacji. Idealny do cwiczeń prewencyjnych przed urazami rehabilitacji.
Reaction Ball
Reaction Ball – kulista piłka reakcyjna (Ø 70 mm) trenuje czas reakcji i koordynację wzrokowo-ruchową, aby uzyskać najkrótszy czas. Piłka z sześcioma gumowymi wybrzuszeniami jest nieprzewidywalna i odbija się inaczej przy każdym rzucie.
Coordination Ladder
Coordination Ladder – drabina koordynacyjna wykonana z pasów (polipropylen) o długości 4 m i 10 płaskich szczebli z tworzywa sztucznego (ABS) w rozstawie co 38 cm. Kompletny zestaw do prowadzenia treningu halowego oraz na wolnym powietrzu wraz ze śledziami do mocowania na podłożu trawiastym i praktyczną torbą. Dzięki specjalnemu systemowi zamykania możliwe jest łączenie wielu drabinek, a więc przedłużenie trasy treningowej. Doskonały przyrząd do wyrabiania szybkości i koordynacji ruchów szczególnie w sportach charakteryzujących się częstą zmianą kierunku ruchu. Konieczna przy szczególnym treningu pracy nóg w połączeniu z elementami koordynacji.
Mini Resistance Bands (Set of 5)
Mini Resistance Bands (Set of 5) – opaski oporowe to wszechstronna mini siłownia do domu i w drodze, niewielkie i łatwe w transporcie, zapewniają niezliczone możliwości ćwiczeń dla idealnego treningu. Zwiększają efektywność ćwiczeń i mogą być również stosowane w fizjoterapii lub rehabilitacji. Zestaw zawiera 5 opasek fitness 30 x 5 cm w 5 różnych grubościach: extra light 0,35 mm, light 0,45 mm, medium 0,55mm, hard 0,65 mm i extra hard 0,75. materiał: Lateks, w wygodnej torbie
Elastic BandElastic Band
Elastic Band – innowacyjne przyrządy do ćwiczeń, elastyczne taśmy o długości 90 cm i szerokości 4 cm i 5 cm z pętlami do różnych ćwiczeń i różnych obciążeń. Pętle pozwalają wybierać różne obciążenia bez konieczności zbędnego wiązania. Dostępne w dwóch wersjach obciążeniowych:

średnia (antracyt) - obciążenie 15 kg
mocna (czarna) – obciążenie 20 kg.
Exercise Band, Set of 2
Exercise Band, Set of 2
Exercise Band, Set of 2 – zestaw bez-lateksowych taśm do ćwiczeń składa się z 1 taśmy o grubości 0,45 mm (słabszej, zielonej) dla początkujących i 1 taśmy o grubości 0,55 mm (mocniejszej, antracytowej) dla zaawansowanych. Materiał (TPE) jest odpowiedni dla użytkowników z uczuleniami. Wymiary 200 x 15 cm. Pasujące do treningu partii mięśni takich jak: biodra, brzuch, klatka piersiowa, ramiona, plecy, tricepsy, bicepsy, uda.
Łatwe do przenoszenia studio fitness, może być składane do przechowywania i transportu.
Dostarczane w praktycznej tubie.
Expander, Set of 3
Expander (Set of 3) – 3 częściowy zestaw ekspanderów wykonany jest z termoplastycznych elastomerów z miękkimi uchwytami. Zróżnicowana rozciągliwość ekspanderów daje możliwość różnorodnych, efektywnych ćwiczeń dla różnych partii mięśni.
Zestaw składa się z 1 liniowego ekspandera długości 106 cm, 1 pierścieniowego ekspandera o długości 65 cm i 1 krzyżowego ekspandera o długości 95 cm. Pakowane w zamykaną siatkę.
Hantle miękkie: 0,5 kg
Hantle miękkie: 1,0 kg
Soft Dumbbells – 2 trwałe, wygodne, antypoślizgowe hantle o stałej wadze, stal pokryta gąbką w praktycznym pokrowcu. Regulowany pasek na dłoń pozwala na łatwe dopasowanie w czasie biegania lub ćwiczeń. Dostępne w dwóch wagach:
0,5 kg – zielone
1,0 kg - antracyt
Hantle winylowe
Hantle winylowe – 2 wygodne hantle z żeliwnym rdzeniem pokryte winylem, odporne na pot i zarysowania, przyjemne w dotyku i pewne w chwycie, idealne do różnego rodzaju ćwiczeń: aerobiku i fitness.
1,0 kg – zielone
2,0 kg - antracyt
3,0 kg czarne
Obciążniki na nadgarstki i kostki: 0,5 kgObciążniki na nadgarstki i kostki: 1,0 kgObciążniki na nadgarstki i kostki: 2,0 kg
Wrist and Ancle Weights – 2 obciążniki na nadgarstki i kostki, warstwa wierzchnia nylon/lycra, wypełnienie granulat metalowy/piasek. Zapięcie na rzep umożliwia dopasowanie do nadgarstka lub kostki. Idealne do ćwiczeń gimnastycznych, aerobiku, chodzenia i innego treningu, pakowane w pokrowiec. Dostępne w trzech wagach:
0,5 kg – zielone
1,0 kg – antracyt
2,0 kg - czarne
Zestaw hantli winylowych
Set of Vinyl Dumbbells –zestaw składa się z 2 hantli 0,5 kg (antracyt), 2 hantli 1,0 kg (zielone), 2 hantli 1,5 kg (czarne), z rdzeniem z odlewanego żeliwa pokrytego winylem dla zabezpieczenia przed potem i rysowaniem, łatwe w uchwycie i wytrzymałe, idealne do wszelkiego rodzaju ćwiczeń fitness i aerobiku. Pakowane w walizeczkę z uchwytem do przenoszenia.
Zestaw krótki hantli: 10 kg
Short Dumbell Set 10,0 kg – zestaw krótkich hantli o wadze 10 kg składa się z czarnych talerzy z lanego żeliwa o wadze: 2 x 2,5 kg, 2 x 1,25 kg, krótkiego, stalowego, chromowanego, żłobionego w części chwytowej gryfu (długość 30 cm) z gwintowanymi końcówkami i z bezpiecznymi nakrętkami w kształcie gwiazd z gumowymi pierścieniami. Idealny towarzysz domowych ćwiczeń. Ćwiczenia z hantlami są jednymi z najbardziej efektywnych ćwiczeń siłowych, fitness i zajęć rehabilitacyjnych. Trening hantlami stosowany jest przez wszystkich, którzy chcą zwiększyć siłę i wielkość oraz kształt mięśni.
Rękawiczki fitness – rozmiar M
Rękawiczki fitness – rozmiar L
Fitness Gloves – para rękawiczek fitness z poliestru i neoprenu, z gąbkowymi poduszkami, pokrytymi odpornym na przecieranie i gumowanym materiałem na wewnętrznej części rękawiczek (35% poliester, 60% neopren, 5% PU).
Zapinane na rzep w nadgarstku. Spełniają wysokie wymagania treningu siłowego i fitness. Dostępne w rozmiarze L (antracyt) i rozmiarze M (zielone).
Doorway Pull-Up Bar with Multiple Functions
Doorway Pull-Up Bar with Multiple Functions - wielofunkcyjny drążek do mocowania w drzwiach - solidna konstrukcja z rurek stalowych o średnicy 25 mm, maksymalne obciążenie 100 kg, z miękkimi i wygodnymi, gąbkowymi nakładkami na rączki. Idealny do podciągania, skłonów i pompek. Do ram drzwi o maksymalnej szerokości do 92 cm oraz szerokości 12-24 cm.
Pull-Up Bar
Pull-Up Bar - - solidny, stalowy drążek rozporowy do podciągania (średnica 30/25 mm), chromowany, maksymalne obciążenie 120 kg, uchwyty z antypoślizgowej, komfortowej gąbki (PU). Pasuje do każdej ramy drzwi od 63 do 96 cm szerokości.
Uchwyty do pompek
Push-Up Bars – zestaw 2 stabilnych, nie ślizgających się uchwytów do ćwiczenia pompek, wysokość 12 cm, stalowa konstrukcja z rurek o średnicy 20 mm, maksymalne obciążenie 120 kg. Pokryte neoprenem uchwyty pozwala na komfortowe wykonywanie pompek.
Spin Ball
Spin Ball – obracający się ciężarek w kuli – narzędzie do treningu dłoni i ramion. Średnica 70 mm, waga 255 g. Umożliwia rozkręcenie ciężarka do 12 000 obrotów na minutę co daje obciążenie 15 kg.
Trenażer mięśni (Ściskacz)
Hand Muscle Trainer – zestaw 2 stalowych ściskaczy z gąbkowymi uchwytami, opór 12-15 kg. Ergonomiczne uchwyty układają się wygodnie i bezpiecznie w dłoni. Klasyczny przyrząd do treningu mięśni dłoni i przedramienia.
Hand Grip Pro
Hand Grip Pro – przyrząd do ćwiczenia mięśni dłoni. Posiada możliwość regulacji obciążenia od 10-30 kg. Uchwyty układają się bezpiecznie i wygodnie w dłoni.
Leg Trainer
Leg Trainer – przyrząd do ściskania udami ze stalowej sprężyny pokrytej gąbką dla komfortu ćwiczeń. Może być też wykorzystywany do treningu ramion.
Trenażer AB
AB Trainer whit Handles - przyjazny dla pleców trenażer AB z miękkimi nakładkami na rączkach oraz części do opierania głowy. Stabilna konstrukcja stalowa z gąbkowymi, antypoślizgowymi nakładkami na rączkach.

Łatwy w przechowywaniu. Idealny do użytku domowego, wzmacnia mięśnie brzucha oraz mięśnie górnej części ciała.
Trenażer AB
AB Trainer „Classic” - przyjazny dla pleców trenażer AB z poduszką do opierania głowy. Stabilna konstrukcja stalowa. Łatwy w przechowywaniu. Idealny do użytku domowego, wzmacnia mięśnie brzucha oraz mięśnie górnej części ciała
Fitness Hoop
Fitness Hoop – obręcz fitness (średnica 100 cm, waga 1,2 kg) dostarczana jest w 6 częściach (materiał: SBR i PP) do łatwego montażu dzięki zastosowanemu systemowi klik. Wewnętrzna, pofalowana powierzchnia obręczy daje specjalny efekt masażu, rozluźnia mięśnie i poprawia obieg krwi. Wzmacnia mięśnie grzbietu i wyszczupla talię.
AB Roller
AB Roller – obrotowe koło AB z dwoma ruchomymi kółkami (PVC, stal, PP), średnica 185 mm, szerokość 45 mm, antypoślizgowe, ergonomiczne rączki. Stabilna konstrukcja zapewnia pewne i bezpieczne ruchy. Wymagający sprzęt sportowy do treningu górnych i dolnych mięśni brzucha jak też pleców, ramion i rąk.
Medicine Ball
Medicine Ball - 1,0 kg – antypoślizgowa piłka lekarska z chropowatą powierzchnią wykonana z wytrzymałej gumy charakteryzuje się specjalną sprężystością. Umożliwia różnorodne treningi i ćwiczenia całego ciała.
Dual Roller
Dual Core Wheels – dwa ergonomiczne uchwyty (pokryte gąbką EVA) z podwójnymi obrotowymi, przeźroczystymi kółkami (PVC/PP) do intensywnego treningu górnych mięśni ciała. Te przyrządy pozwalają na trening mięśni brzucha, rąk, klatki piersiowej i ramion.
Sliding Disc
Sliding Disc –zestaw 2 dusków do ślizgania o średnicy 178 mm. Dzięki tym „magicznym” podkładkom można ćwiczyć wszystkie partie mięśni ślizgając się po śliskiej podłodze. Wykonane z plastiku ABS z gąbkowym pokryciem (EVA).
Slam Ball
Slam Ball – 3,0 kg – piłka medyczna o specjalnej wadze wykonana z PVC (wypełniona piaskiem) charakteryzująca się małą sprężystością. Idealna do rzucania o ścianę czy podłogę lub do partnera.
Skakanka z licznikiem
Jump Rope with Counter – skakanka z licznikiem z PVC z antypoślizgowymi rączkami. Automatyczny licznik wyposażony jest w przycisk zerujący, maksymalna długość 300 cm (z możliwością regulacji).
Trening wytrzymałościowy ze skakanką jest typowym ćwiczeniem rozgrzewającym stosowanym przez bokserów a jako krótkie serie ćwiczeń jest bardzo efektywny.
Skakanka do szybkich skoków
Speed Rope Pro –szybko-obracająca się stalowa linka, pokryta plastikiem, z rączkami z aluminium. Długość linki 300 cm - z możliwością regulacji, (średnica 2,6 mm) dla osób do 195 cm wzrostu. Mocowanie linki do rączek za pomocą przegubów umożliwia bezo porowe obracanie się. Waga 220 g.
Skakanka do szybkich skoków
Speed Rope – skakanka z PVC idealna do szybkiego skakania. Długość 300 cm (z rączkami) z możliwością regulacji długości.
Modular System - z systemem modułowym Schildkröt Fitness możesz łączyć pojedyncze produkty w kompletną salę ćwiczeń. Nieważne czego potrzebujesz – drążek, ekspander, pas z taśmą, z wielofunkcyjnym systemem click – różne rodzaje produktów mogą być ze sobą łączone i zamieniane w inne przyrządy. Produkty należące do tego innowacyjnego systemu oznakowane są specjalnymi znakami.
Sling Trainer
Sling Trainer – podwieszany przyrząd do ćwiczeń siły całego ciała wykorzystuje wagę ćwiczącego (do 12o kg). Idealny do ćwiczeń w domu lub na zewnątrz, łatwy w użyciu i szybki w montażu. Taśmy o długości 180 cm można łatwo skracać za pomocą metalowych klamer, szerokość pasa 4 cm, zawiera uchwyt do mocowania do drzwi, pakowane w zamykaną siatkę. Należy do Systemu Modułowego Schildkröt Fitness.
Expander Set Pro
Expander Set Pro – wysokiej jakości tuba (TPR, długość 120 cm) w ochronnym pokrowcu z nylonu (zabezpiecza od ostrych krawędzi i szorstkich powierzchni). Zakończona rączkami (z gąbką EVA) przypinanymi za pomocą karabińczyków. Należy do Systemu Modułowego Schildkrot Fitness.
Gymnastic Stick
Gymnastic Stick – wysokiej jakości, metalowy drążek gimnastyczny z uchwytami z gąbki (EVA) o długości 100 cm. Gumowe rurki zakończone pętlami (długość około 120 cm) umożliwiają wszechstronne ćwiczenia siłowe w pozycji stojącej lub klęczącej. Wymienne rurki pozwalają na używanie w ramach Systemu Modułowego Schildkröt Fitness.
Speed Trainer Pro
Speed Trainer Pro – funkcjonalny pas z rozciągającą się liną oporową (240 cm) do treningu szybkościowego. Idealny przyrząd dla indywidualnego treningu do każdego sportu i na każdym poziomie. Pas posiada mocowanie obrotowe 360o i jego szerokość jest regulowana. Należy do Systemu Modułowego Schildkrot Fitness.