Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

FAS

FAS Pendezza Srl została założona w 1964 roku w Villa d’Ogna w północnej części doliny Val Seriana dzięki wielkiej intuicji Alfonso Pendezzy i jego brata Davida: stworzenia gier i sprzętów do zabawy dla dorosłych i dzieci, wyprodukowanych z najlepszych surowców i materiałów przez najlepszych rzemieślników czerpiących z tradycji Bergamo. Oto w jaki sposób narodziły się stoły so gry w piłkarzyki, stoły do tenisa stołowego i stoły do bilarda FAS: ikony elegancji i jakości.

W oparciu o doskonałość włoskich rzemieślników, produkty FAS Pendezza przez lata zdobywały i umacniały narodowe i międzynarodowe uznanie potwierdzone licznymi nagrodami.

Ponad 50 lat doświadczenia, w ciągu których zdolności manualne ekspertów zostały połączone z nowoczesnymi technologiami produkcji.

Rezultatem są gry o najwyższym poziomie wykonania, solidności i niezawodności.

Każda faza produkcji charakteryzuje się dbałością o najdrobniejsze szczegóły: od wyboru surowców przez projektowanie do producji.

Obecnie w ofercie FAS mamy:

  1. Stoły do gry w piłkarzyki indoor lub outdoor, do wolnej gry jak i z mechanizmami na monety lub żetony, z drążkami przelotowymi lub teleskopowymi.
  2. Stoły projektowane przez naklepszych włoskich projektantów: Alberto Basaglie i Natlie Rota Nadori
  3. Stoły do tenisa stołowego inddor lub outdoor.
  4. Stoły do bilarda do wolnej gry lub z mechanizmami na monety lub żetony.
  5. Stoły do gry Air Hockey i Tam Tam
  6. Akcesoria i części zamienne do powyższych


Wszystkie produkty są projektowane i produkowane we Włoszech.