Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

EAREBEL – Technologie

O markach

HARMAN International (harman.com), jest marką pomocniczą w całości należącą do Samsung Elektronic Co, LTD. Z wiodącymi markami na rynku jak AKG, Harman Kardon, Infinity, Lexicon, Mark Levinson czy Revel HARMAN jest doceniany przez audiofilów, muzyków i wymagających słuchaczy na całym świecie. HARMAN zatrudnia około 30 000 pracowników w Amerykach, Europie i Azji.
JBL tworzy zadziwiającą jakość dźwięku, która kształtuje najbardziej epickie momenty życia. Od historycznych wydarzeń jak festiwal Woodstock i koncerty w Madison Square Garden do rozgrywek na Yankee Stadium czy weekendowych wycieczek, JBL dostarcza słuchaczom niesamowitych wrażeń z systemami audio, nagradzanymi na różnych konkursach. Z niedoścignionymi profesjonalnymi kwalifikacjami i ponad 70 latami doświadczenia w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, JBL jest niekwestionowanym autorytetem w projektowaniu najwyższej jakości dźwięku.
Eerebel partnerem JBL od początku 2019 roku. Inżynierowie JBL udoskonalili słuchawki Earebel i wznieśli jakość dźwięku na nowy poziom. Logo „Sound by JBL” widniejące na słuchawkach bezprzewodowych Earebel dodaje marce wiarygodności i jest potwierdzeniem jakości produktów.

Trzy lata temu, gdy Earebel zaczynał działalność w małym pomieszczeniu w piwnicy, nikt nie chciał wierzyć, że może zostać partnerem tak znanej na całym świecie marki jak JBL. Ale udało się! JBL uwierzyło w potencjał jaki produkty Earebel mają i z tego powodu podpisało umowę o współpracy na okres 2 lat. Earebel ściśle współpracuje w zakresie udoskonalanie produktu i marketingu. Ta współpraca daje więcej wartości marce niż jakakolwiek inna do tej pory.
Dane techniczne

https://www.earebel.com/pages/technical-data