Znajdź nas na: Znajdź nas na YouTube Znajdź nas na Instagram Znajdź nas na Facebooku

AUTOHOME

Pierwszy w świecie namiot dachowy – powstał w 1958 roku.

Dla każdego, nie tylko tych którzy podróżowanie i życie na wolnym powietrzu uczynili swoją pasją, „MAGGIOLINA” i „Air Camping” stały się historycznymi synonimami namiotów dachowych. Oryginalny włoski wynalazek z 1958 roku - namiot dachowy AUTOHOME jest towarzyszem podróżników, odkrywców i badaczy na całym świecie przez ponad 50 lat. Wyjątkowe wyczucie czasu, oparte na rodzącym się rynku masowej turystyki samochodowej, wyrażającej poczucie wolności i niezależności, i oferującej możliwości luksusu stały się podstawą zasłużonego sukcesu na światowych rynkach.

AUTOHOME jest historią namiotów dachowych. Ta marka stała się legendą.

Innowacyjność i kreatywność AUTOHOME w połączeniu z włoskim designem najlepszymi materiałami graniczącą ze sztuką technologia zaowocowały tworzeniem najlepszych namiotów dachowych, które są w stanie sprostać wymaganiom każdego turysty mającego podróżowanie i wolność jako swoje priorytety.

dachowe AUTOHOME zapewniają wygodne i bezpieczne spędzanie czasu na powietrzu, mogą być mocowane zarówno na małych samochodach na spokojny weekend z rodziną, jak też na imponujących terenowych samochodach zmagających się z ekstremalnymi przygodami.

jako marka oferuję prestiżową linię 7 rodzajów namiotów dachowych („MAGGIOLINA”, „AIR TOP”, „COLUMBUS”, „OVERLAND”, „OVERZONE”, „OVERCAMP” i „AIR CAMPING”), z ponad 50 dostępnymi modelami (wersjami wyposażenia) i szerokim wyborem akcesoriów pasujących do wszystkich wymagań, które pozwalają zamienić przygodę i wakacje na wolności w prawdziwy styl życia.

Jakość „Made In Italy” i pasja do outdooru są strategią marketingową: nie ma produkcji poza Włochami.